Płatne wyniki wyszukiwania – Google AdWords

Płatne wyniki wyszukiwania z systemu Google AdWords, to najszybsza metoda na pozyskanie zainteresowania klientów poszukujących danego produktu lub usługi. Dobrze przygotowana kampania potrafi zdziałać cuda – na stronie notowany jest duży ruch, co przekłada się na zapytania ofertowe.

Płatne wyniki wyszukiwania – Google AdWords

Płatne wyniki wyszukiwania z systemu Google AdWords, to najszybsza metoda na pozyskanie zainteresowania klientów poszukujących danego produktu lub usługi. Dobrze przygotowana kampania potrafi zdziałać cuda – na stronie notowany jest duży ruch, co przekłada się na zapytania ofertowe.

Google AdWords – Pozyskiwanie zapytań z Internetu

Każda firma, niezależnie od branży czy wielkości, może pozyskiwać klientów z Internetu. System AdWords to sposób na wyświetlanie reklamy produktu/usługi użytkownikom sieci, którzy poszukują go w wyszukiwarce Google.

google-adwords

Google AdWords – jak to działa?

Załóżmy, że Twoja firma zajmuje się poligrafią. Chcąc pozyskać nowych klientów zdecydowałeś się skorzystać z Google AdWords.

Użytkownik poszukuje w Google frazy „drukowanie wizytówek” (lub innej o podobnym znaczeniu)

W pierwszej kolejności wyświetlają mu się płatne wyniki wyszukiwania AdWords

Wśród płatnych wyników znajduje się informacja o Twoich usługach

Użytkownik klika w link i przechodzi do Twojej strony

Uzyskujesz szansę na pozyskanie zapytania telefonicznego bądź e-mailowego

Google AdWords – jakie korzyści?

Zdobędziesz ruch w dowolnym temacie

W niektórych branżach konkurencja w wyszukiwarce jest tak duża, że niemożliwe jest uzyskanie wysokich pozycji na najpopularniejsze frazy w naturalnych wynikach Google. Zastosowanie systemu AdWords gwarantuje zdobycie ruchu nawet w najbardziej konkurencyjnych tematach.

Zauważysz efekty natychmiast po uruchomieniu działań

Nie musisz czekać wielu miesięcy na efekty pozycjonowania strony. Już następnego dnia po uruchomieniu kampanii Twoją stronę zaczną odwiedzać potencjalni klienci i masz szansę na otrzymanie zapytań ofertowych.

Zapłacisz wyłącznie za faktycznie zdobyte odwiedziny na stronie

Google praktykuje rozliczenie za kliknięcia, nie ma zatem konieczności wniesienia opłaty za same wyświetlenie reklamy. Płacisz tylko wtedy, kiedy potencjalny klient zainteresuje się reklamą i przejdzie na Twoją stronę.

Google AdWords – dlaczego my?

Niezbędne doświadczenie

Już od 4 lat skutecznie realizujemy działania promocyjne w Internecie. W tym czasie zrealizowaliśmy około 50 kampanii Google AdWords, w tym wiele stałych, trwających przez wiele miesięcy.

Maksymalne zaangażowanie

Naszą przewagą jest filozofia maksymalnego zaangażowania w prowadzone działania. Każdej kampanii poświęcamy mnóstwo czasu zarówno na etapie jej zaplanowanie, jak i samej realizacji. Dbamy również o częsty kontakt z klientem.

Podejście sprzedażowe

Dokładamy starań, aby nasze kampanie w jak największym stopniu przekładały się na ruch generujący sprzedaż. Jesteśmy zdania, że kluczem do sukcesu kampanii jest jakość zdobytych odwiedzin, a nie ich liczba. Oszczędnie gospodarujemy budżetami naszych klientów.

Poznaj 3 kroki do sukcesu w Google AdWords

selea-1w

Należy poświęcić wiele czasu na przygotowanie, a także bieżącą kontrolę kampanii

selea-2w

Kluczem do sukcesu jest jak najtrafniejsze dobranie słów kluczowych do kampanii

selea-3w

Trzeba zadbać o przygotowanie odpowiednich tekstów reklamowych, w tym rozszerzeń tekstów

Chcesz wypróbować Google AdWords dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Nasi klienci o usługach

Każda opinia jest dla nas ważna, ponieważ pozwala rozwijać nasze działania. Te dobre dodają nam skrzydeł.