Skip to content

Google Ads 
Płatne wyniki wyszukiwania

Płatne wyniki wyszukiwania z systemu Google Ads, to najszybsza metoda na pozyskanie zainteresowania klientów poszukujących danego produktu lub usługi. Dobrze przygotowana kampania potrafi zdziałać cuda – na stronie notowany jest duży ruch, co przekłada się na zapytania ofertowe.

Pozyskiwanie zapytań z Internetu dzięku reklamom Google

Każda firma, niezależnie od branży czy wielkości, może pozyskiwać klientów z Internetu. System Google Ads to sposób na wyświetlanie reklamy produktu/usługi użytkownikom sieci, którzy poszukują go w wyszukiwarce Google.

Zapytaj o wycenę kampanii Google Ads
Tel.: +48 535 111 740
E-mail: biuro@selea.pl

Google Ads – jak to działa?

Załóżmy, że Twoja firma zajmuje się poligrafią. Chcąc pozyskać nowych klientów zdecydowałeś się skorzystać z Google Ads.

Użytkownik poszukuje w Google frazy np. „drukowanie wizytówek” (lub innej o podobnym znaczeniu)

W pierwszej kolejności wyświetlają mu się płatne wyniki wyszukiwania AdWords

Wśród płatnych wyników znajduje się informacja o Twoich usługach

Użytkownik klika w link i przechodzi do Twojej strony

Uzyskujesz szansę na pozyskanie zapytania telefonicznego bądź e-mailowego

Jakie korzyści z reklamy płatnej?

Zdobędziesz ruch w dowolnym temacie

W niektórych branżach konkurencja w wyszukiwarce jest tak duża, że niemożliwe jest uzyskanie wysokich pozycji na najpopularniejsze frazy w naturalnych wynikach Google. Zastosowanie systemu Ads gwarantuje zdobycie ruchu nawet w najbardziej konkurencyjnych tematach.

Zauważysz efekty natychmiast po uruchomieniu działań

Nie musisz czekać wielu miesięcy na efekty pozycjonowania strony. Już następnego dnia po uruchomieniu kampanii Twoją stronę zaczną odwiedzać potencjalni klienci i masz szansę na otrzymanie zapytań ofertowych.

Zapłacisz wyłącznie za faktycznie zdobyte odwiedziny na stronie

Google praktykuje rozliczenie za kliknięcia, nie ma zatem konieczności wniesienia opłaty za same wyświetlenie reklamy. Płacisz tylko wtedy, kiedy potencjalny klient zainteresuje się reklamą i przejdzie na Twoją stronę.

Zapytaj o wycenę kampanii Google Ads
Tel.: +48 535 111 740
E-mail: biuro@selea.pl

Google Ads – dlaczego my?

Niezbędne doświadczenie

Już od 4 lat skutecznie realizujemy działania promocyjne w Internecie. W tym czasie zrealizowaliśmy około 50 kampanii Google Ads, w tym wiele stałych, trwających przez wiele miesięcy.

Maksymalne zaangażowanie

Naszą przewagą jest filozofia maksymalnego zaangażowania w prowadzone działania. Każdej kampanii poświęcamy mnóstwo czasu zarówno na etapie jej zaplanowanie, jak i samej realizacji. Dbamy również o częsty kontakt z klientem.

Podejście sprzedażowe

Dokładamy starań, aby nasze kampanie w jak największym stopniu przekładały się na ruch generujący sprzedaż. Jesteśmy zdania, że kluczem do sukcesu kampanii jest jakość zdobytych odwiedzin, a nie ich liczba. Oszczędnie gospodarujemy budżetami naszych klientów.

Poznaj 3 kroki do sukcesu w reklamach Google

selea-1w

Należy poświęcić wiele czasu na przygotowanie, a także bieżącą kontrolę kampanii

selea-2w

Kluczem do sukcesu jest jak najtrafniejsze dobranie słów kluczowych do kampanii

selea-3w

Trzeba zadbać o przygotowanie odpowiednich tekstów reklamowych, w tym rozszerzeń tekstów

Nasi klienci o usługach

Każda opinia jest dla nas ważna, ponieważ pozwala rozwijać nasze działania. Te dobre dodają nam skrzydeł.

Selea
5.0
Na podstawie 74 opinii
powered by Google
js_loader

Przeczytaj o innych formach promocji swojego biznesu

Jak promować firmę w internecie

Napisz do nas

Uwielbiamy rozmowy telefoniczne i spotkania bezpośrednie. Jeśli jednak wolisz korespondencję e-mail, skorzystaj z poniższego formularza. Każda forma kontaktu z Twojej strony będzie dla nas wyróżnieniem i powodem do szczerej radości.

Wypełnij formularz kontaktowy    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych od Selea Krzysztof Helm [czytaj więcej] Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Selea Krzysztof Helm, ul. Niedurnego 65/8, 41-709 Ruda Śląska. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.