Skip to content

Płatne wyniki wyszukiwania – Google Ads

Płatne wyniki wyszukiwania z systemu Google Ads, to najszybsza metoda na pozyskanie zainteresowania klientów poszukujących danego produktu lub usługi. Dobrze przygotowana kampania potrafi zdziałać cuda – na stronie notowany jest duży ruch, co przekłada się na zapytania ofertowe.

Płatne wyniki wyszukiwania – Google Ads

Płatne wyniki wyszukiwania z systemu Google Ads, to najszybsza metoda na pozyskanie zainteresowania klientów poszukujących danego produktu lub usługi. Dobrze przygotowana kampania potrafi zdziałać cuda – na stronie notowany jest duży ruch, co przekłada się na zapytania ofertowe.

Google Ads – Pozyskiwanie zapytań z Internetu

Każda firma, niezależnie od branży czy wielkości, może pozyskiwać klientów z Internetu. System Ads to sposób na wyświetlanie reklamy produktu/usługi użytkownikom sieci, którzy poszukują go w wyszukiwarce Google.

google-adwords

Google Ads – jak to działa?

Załóżmy, że Twoja firma zajmuje się poligrafią. Chcąc pozyskać nowych klientów zdecydowałeś się skorzystać z Google Ads.

Użytkownik poszukuje w Google frazy „drukowanie wizytówek” (lub innej o podobnym znaczeniu)

W pierwszej kolejności wyświetlają mu się płatne wyniki wyszukiwania AdWords

Wśród płatnych wyników znajduje się informacja o Twoich usługach

Użytkownik klika w link i przechodzi do Twojej strony

Uzyskujesz szansę na pozyskanie zapytania telefonicznego bądź e-mailowego

Google Ads – jakie korzyści?

Zdobędziesz ruch w dowolnym temacie

W niektórych branżach konkurencja w wyszukiwarce jest tak duża, że niemożliwe jest uzyskanie wysokich pozycji na najpopularniejsze frazy w naturalnych wynikach Google. Zastosowanie systemu Ads gwarantuje zdobycie ruchu nawet w najbardziej konkurencyjnych tematach.

Zauważysz efekty natychmiast po uruchomieniu działań

Nie musisz czekać wielu miesięcy na efekty pozycjonowania strony. Już następnego dnia po uruchomieniu kampanii Twoją stronę zaczną odwiedzać potencjalni klienci i masz szansę na otrzymanie zapytań ofertowych.

Zapłacisz wyłącznie za faktycznie zdobyte odwiedziny na stronie

Google praktykuje rozliczenie za kliknięcia, nie ma zatem konieczności wniesienia opłaty za same wyświetlenie reklamy. Płacisz tylko wtedy, kiedy potencjalny klient zainteresuje się reklamą i przejdzie na Twoją stronę.

Google Ads – dlaczego my?

Niezbędne doświadczenie

Już od 4 lat skutecznie realizujemy działania promocyjne w Internecie. W tym czasie zrealizowaliśmy około 50 kampanii Google Ads, w tym wiele stałych, trwających przez wiele miesięcy.

Maksymalne zaangażowanie

Naszą przewagą jest filozofia maksymalnego zaangażowania w prowadzone działania. Każdej kampanii poświęcamy mnóstwo czasu zarówno na etapie jej zaplanowanie, jak i samej realizacji. Dbamy również o częsty kontakt z klientem.

Podejście sprzedażowe

Dokładamy starań, aby nasze kampanie w jak największym stopniu przekładały się na ruch generujący sprzedaż. Jesteśmy zdania, że kluczem do sukcesu kampanii jest jakość zdobytych odwiedzin, a nie ich liczba. Oszczędnie gospodarujemy budżetami naszych klientów.

Poznaj 3 kroki do sukcesu w Google Ads

selea-1w

Należy poświęcić wiele czasu na przygotowanie, a także bieżącą kontrolę kampanii

selea-2w

Kluczem do sukcesu jest jak najtrafniejsze dobranie słów kluczowych do kampanii

selea-3w

Trzeba zadbać o przygotowanie odpowiednich tekstów reklamowych, w tym rozszerzeń tekstów

Chcesz wypróbować Google Ads dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Nasi klienci o usługach

Każda opinia jest dla nas ważna, ponieważ pozwala rozwijać nasze działania. Te dobre dodają nam skrzydeł.

Dabex

Dzięki nowoczesnej stronie zauważyliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszymi produktami i większą liczbę odwiedzin. Produkty są łatwe do znalezienia przez Klientów i przedstawione w przejrzysty sposób. Strona jest atrakcyjna wizualnie i w pełni responsywna.

DABEX | Kołodziej i Jęczmionka Sp. z o.o.

Ampar Klima Sp. z o.o.

Strona jest bardzo atrakcyjna wizualnie, posiada nowoczesny layout oraz dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych, co w obecnych czasach jest bardzo przydatne.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z ww. firmą (Selea). Wszystkie prace związane z kreacją strony, a także wszelkie poprawki zostały wykonane starannie oraz w należytym terminie. Zlecenie zrealizowane zostało zgodnie z umową co pozwala nam polecić firmę Selea jako rzetelnego i profesjonalnego kontrahenta.

Mariusz Teper, Prokurent Spółki

Aromalinea

Skorzystaliśmy z całego pakietu usług, jaki zaoferowała nam firma Selea: realizacja strony internetowej, przeprowadzenie kampanii e-mailingowych oraz wykonania szkolenia sprzedażowego. Dzięki kampaniom sprzedażowym pozyskaliśmy wielu nowych Klientów, a z niektórymi nawiązaliśmy dłuższą współpracę. Nauczyli nas jak dobrze sprzedawać i osiągać większe zyski, a dzięki nowej, atrakcyjnej stronie internetowej i ciekawej prezentacji produktów, zauważyliśmy znacznie większe zainteresowanie naszym asortymentem. Polecamy skorzystanie z wszystkich usług oferowanych przez firmę Selea, ponieważ jako spójna całość pozwalają na wyraźną poprawę wyników sprzedażowych.

Żaneta Szycówka-Szczepanek, Aromalinea

itBUD Zakład Nowych Materiałów Budowlanych

Firma Selea zrealizowała dla mnie stronę internetową na bardzo korzystnych warunkach. Strona jest bardzo atrakcyjna wizualnie, responsywna i przyciąga uwagę użytkowników. Wykonawca szybko trafił w moje gusta i strona powstała w odpowiednim czasie. Przez cały okres tworzenia witryny miałem do niej wgląd i na bieżąco mogłem zgłaszać swoje uwagi, co okazało się bardzo przydatne i znacznie przyśpieszyło prace nad stroną. Kontakt z webmasterem również oceniam bardzo pozytywnie, nawet po zakończeniu projektu chętnie służy nam radą i pomocą podczas aktualizacji danych. Jak najbardziej polecam współpracę z firmą Selea.

Krzysztof Okurowski, Prezes Zarządu

Szwedzki Kraków

Przy tworzeniu mojej strony internetowej nie mogłam trafić lepiej, niż na firmę “Selea”. Mniej więcej wiedziałam, jak ma wyglądać moja strona, jednak realizacja moich wskazówek przez grafika firmy przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Gdy kilka tygodni po wykonaniu strony prosiłam o dokonanie na niej kilku zmian, moja prośba została błyskawicznie(!) i nieodpłatnie(!) spełniona. Profesjonalizm, terminowość, uprzejmość, natychmiastowa odpowiedź na każdy mój mail – jednym słowem firma na szóstkę z plusem. Polecam!

Jolanta Majkowska-Kula, Kraków