Skip to content

Reklamy w serwisach internetowych

Sprzedażowe cele strony lub sklepu mają szanse realizacji wyłącznie w sytuacji, kiedy uda się pozyskać odpowiednio duży i dobrze dopasowany tematycznie ruch użytkowników. Skutecznym i tanim sposobem na osiągniecie takiego efektu są kampanie reklamowe w serwisach internetowych zrzeszonych w sieci Google.

Reklama Facebook

Facebook to potężne źródło potencjalnych klientów praktycznie dla każdej firmy. Posiada dwie bardzo istotne pod kątem biznesowym zalety: jest niezwykle popularny (w Polsce miesięcznie korzysta z niego ponad 22 mln użytkowników) oraz daje możliwość precyzyjnego doboru grupy docelowej do prowadzonych działań reklamowych. Warto zatem uwzględnić go w swoim planie marketingowym.

Reklamy w serwisach internetowych – jak to działa?

Jak skorzystać z potęgi reklamowej serwisów zrzeszonych w sieci Google?

Sieć Google Display Network zrzesza tysiące serwisów internetowych z całego świata, które gotowe są publikować Twoje reklamy. Są wśród nich zarówno małe strony oraz blogi, jak i ogromne, powszechnie znane portale.

Każdy reklamodawca może umieszczać swoje reklamy – tekstowe i graficzne – w serwisach dobranych wg jednego z kilku dostępnych sposobów, np. kategoria tematyczna (gospodarka, finanse, sport itp.), zainteresowania użytkowników, wskazanie z nazwy konkretnych serwisów.

Reklamy rozliczane są w modelu opłaty za kliknięcie w reklamę (a więc przejście do Twojej strony), stawki nie są zazwyczaj wygórowane, zaczynają się już od 0,10 zł za kliknięcie.

Kampania zapewnia stały, zauważalny ruch, który ma szansę przerodzić się w konkretne przejawy zainteresowania klientów, np. zapytania ofertowe czy zakupy w sklepie online.

Reklamy w serwisach internetowych – jakie korzyści?

Znamy się na rzeczy – tworzeniem treści zajmujemy się już od 18 lat.

Zasięg serwisów zrzeszonych w sieci Google to setki milionów osób na całym świecie. Otwiera to przed każdym przedsiębiorcą szansę na znalezienie odbiorców zainteresowanych tematyką, którą się zajmuje. Dzięki kilku metodom kierowania reklam działania promocyjne nie muszą jednak przypominać strzelania na oślep.

Wszechstronny marketing
Praktykujemy marketing na wielu płaszczyznach – oprócz kreowania treści, realizujemy
również strony i sklepy internetowe, prowadzimy kampanie promocyjne.
Stworzenie fundamentu pod kolejne działania promocyjne

Stosujemy zasadę maksymalnego zaangażowania w realizowane prace – naszym priorytetem jest jakość merytoryczna, językowa i marketingowa treści.

Reklamy w serwisach internetowych – dlaczego my?

Bardzo dobra znajomość narzędzi reklamowych Google

Jesteśmy praktykami – od 4 lat prowadzimy kampanie dla firm z różnych branż w systemie reklamowym Google. Dzięki temu dogłębnie znamy możliwości jego wykorzystania, narzędzia te nie mają przed nami żadnych tajemnic. Kampanie realizowane z nami nie będą kosztownym eksperymentem dla Twojej firmy.

Niespotykane zaangażowanie w realizację kampanii

Każda kampania to dla nas wyzwanie, któremu trzeba poświęcić wielką uwagę i mnóstwo czasu. Niezwykle ważna jest także rozmowa z klientem – tylko ona może przynieść prawdziwe zrozumienie specyfiki danego biznesu i grup docelowych klientów.

Stały monitoring kampanii i bieżące raportowanie

Uruchomienie kampanii to dopiero początek drogi do sukcesu. Nieustannie doglądamy kampanię, optymalizując jej ustawienia. Nasi klienci są cyklicznie informowani o przebiegu działań, nie tylko w formie suchych raportów, ale także poprzez częste rozmowy z naszymi pracownikami.

Poznaj 3 kroki do sukcesu w reklamie w serwisach internetowych

selea-1w

Określ gdzie i komu będzie wyświetlana Twoja reklama – nie próbuj po omacku trafić do swoich klientów

selea-2w

Przygotuj odpowiednie teksty i grafiki reklamowe. Pamiętaj, że odbiorcy kupują oczami i masz bardzo mało czasu na przyciągnięcie ich uwagi

selea-3w

Stale monitoruj przebieg kampanii i dokonuj zmian w jej konfiguracji, jeśli któreś z ustawień nie przynosi odpowiednich efektów

Chcesz wypróbować reklamę w serwisach internetowych dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Nasi klienci o usługach

Każda opinia jest dla nas ważna, ponieważ pozwala rozwijać nasze działania. Te dobre dodają nam skrzydeł.

Dabex

Dzięki nowoczesnej stronie zauważyliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszymi produktami i większą liczbę odwiedzin. Produkty są łatwe do znalezienia przez Klientów i przedstawione w przejrzysty sposób. Strona jest atrakcyjna wizualnie i w pełni responsywna.

DABEX | Kołodziej i Jęczmionka Sp. z o.o.

Ampar Klima Sp. z o.o.

Strona jest bardzo atrakcyjna wizualnie, posiada nowoczesny layout oraz dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych, co w obecnych czasach jest bardzo przydatne.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z ww. firmą (Selea). Wszystkie prace związane z kreacją strony, a także wszelkie poprawki zostały wykonane starannie oraz w należytym terminie. Zlecenie zrealizowane zostało zgodnie z umową co pozwala nam polecić firmę Selea jako rzetelnego i profesjonalnego kontrahenta.

Mariusz Teper, Prokurent Spółki

Aromalinea

Skorzystaliśmy z całego pakietu usług, jaki zaoferowała nam firma Selea: realizacja strony internetowej, przeprowadzenie kampanii e-mailingowych oraz wykonania szkolenia sprzedażowego. Dzięki kampaniom sprzedażowym pozyskaliśmy wielu nowych Klientów, a z niektórymi nawiązaliśmy dłuższą współpracę. Nauczyli nas jak dobrze sprzedawać i osiągać większe zyski, a dzięki nowej, atrakcyjnej stronie internetowej i ciekawej prezentacji produktów, zauważyliśmy znacznie większe zainteresowanie naszym asortymentem. Polecamy skorzystanie z wszystkich usług oferowanych przez firmę Selea, ponieważ jako spójna całość pozwalają na wyraźną poprawę wyników sprzedażowych.

Żaneta Szycówka-Szczepanek, Aromalinea

itBUD Zakład Nowych Materiałów Budowlanych

Firma Selea zrealizowała dla mnie stronę internetową na bardzo korzystnych warunkach. Strona jest bardzo atrakcyjna wizualnie, responsywna i przyciąga uwagę użytkowników. Wykonawca szybko trafił w moje gusta i strona powstała w odpowiednim czasie. Przez cały okres tworzenia witryny miałem do niej wgląd i na bieżąco mogłem zgłaszać swoje uwagi, co okazało się bardzo przydatne i znacznie przyśpieszyło prace nad stroną. Kontakt z webmasterem również oceniam bardzo pozytywnie, nawet po zakończeniu projektu chętnie służy nam radą i pomocą podczas aktualizacji danych. Jak najbardziej polecam współpracę z firmą Selea.

Krzysztof Okurowski, Prezes Zarządu

Szwedzki Kraków

Przy tworzeniu mojej strony internetowej nie mogłam trafić lepiej, niż na firmę “Selea”. Mniej więcej wiedziałam, jak ma wyglądać moja strona, jednak realizacja moich wskazówek przez grafika firmy przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Gdy kilka tygodni po wykonaniu strony prosiłam o dokonanie na niej kilku zmian, moja prośba została błyskawicznie(!) i nieodpłatnie(!) spełniona. Profesjonalizm, terminowość, uprzejmość, natychmiastowa odpowiedź na każdy mój mail – jednym słowem firma na szóstkę z plusem. Polecam!

Jolanta Majkowska-Kula, Kraków