Skip to content

Reklamy w serwisach internetowych

kampanie reklamowe w serwisach internetowych zrzeszonych w sieci Google.

Reklamy w serwisach internetowych – jak to działa?

Sprzedażowe cele strony lub sklepu mają szanse realizacji wyłącznie w sytuacji, kiedy uda się pozyskać odpowiednio duży i dobrze dopasowany tematycznie ruch użytkowników. Skutecznym i tanim sposobem na osiągniecie takiego efektu są kampanie reklamowe w serwisach internetowych zrzeszonych w sieci Google.

Jak skorzystać z potęgi reklamowej serwisów zrzeszonych w sieci Google?

Sieć Google Display Network zrzesza tysiące serwisów internetowych z całego świata, które gotowe są publikować Twoje reklamy. Są wśród nich zarówno małe strony oraz blogi, jak i ogromne, powszechnie znane portale.

Każdy reklamodawca może umieszczać swoje reklamy – tekstowe i graficzne – w serwisach dobranych wg jednego z kilku dostępnych sposobów, np. kategoria tematyczna (gospodarka, finanse, sport itp.), zainteresowania użytkowników, wskazanie z nazwy konkretnych serwisów.

Reklamy rozliczane są w modelu opłaty za kliknięcie w reklamę (a więc przejście do Twojej strony), stawki nie są zazwyczaj wygórowane, zaczynają się już od 0,10 zł za kliknięcie.

Kampania zapewnia stały, zauważalny ruch, który ma szansę przerodzić się w konkretne przejawy zainteresowania klientów, np. zapytania ofertowe czy zakupy w sklepie online.

Zapytaj o wycenę kampanii
reklamowej w serwisach internetowych:
Tel.: +48 535 111 740
E-mail: biuro@selea.pl

Reklamy w serwisach internetowych – jakie korzyści?

Znamy się na rzeczy – tworzeniem treści zajmujemy się już od 18 lat.

Zasięg serwisów zrzeszonych w sieci Google to setki milionów osób na całym świecie. Otwiera to przed każdym przedsiębiorcą szansę na znalezienie odbiorców zainteresowanych tematyką, którą się zajmuje. Dzięki kilku metodom kierowania reklam działania promocyjne nie muszą jednak przypominać strzelania na oślep.

Wszechstronny marketing
Praktykujemy marketing na wielu płaszczyznach – oprócz kreowania treści, realizujemy
również strony i sklepy internetowe, prowadzimy kampanie promocyjne.
Stworzenie fundamentu pod kolejne działania promocyjne

Stosujemy zasadę maksymalnego zaangażowania w realizowane prace – naszym priorytetem jest jakość merytoryczna, językowa i marketingowa treści.

Reklamy w serwisach internetowych – dlaczego my?

Bardzo dobra znajomość narzędzi reklamowych Google

Jesteśmy praktykami – od 4 lat prowadzimy kampanie dla firm z różnych branż w systemie reklamowym Google. Dzięki temu dogłębnie znamy możliwości jego wykorzystania, narzędzia te nie mają przed nami żadnych tajemnic. Kampanie realizowane z nami nie będą kosztownym eksperymentem dla Twojej firmy.

Niespotykane zaangażowanie w realizację kampanii

Każda kampania to dla nas wyzwanie, któremu trzeba poświęcić wielką uwagę i mnóstwo czasu. Niezwykle ważna jest także rozmowa z klientem – tylko ona może przynieść prawdziwe zrozumienie specyfiki danego biznesu i grup docelowych klientów.

Stały monitoring kampanii i bieżące raportowanie

Uruchomienie kampanii to dopiero początek drogi do sukcesu. Nieustannie doglądamy kampanię, optymalizując jej ustawienia. Nasi klienci są cyklicznie informowani o przebiegu działań, nie tylko w formie suchych raportów, ale także poprzez częste rozmowy z naszymi pracownikami.

Zapytaj o wycenę kampanii
reklamowej w serwisach internetowych:
Tel.: +48 535 111 740
E-mail: biuro@selea.pl

Poznaj 3 kroki do sukcesu w reklamie w serwisach internetowych

selea-1w

Określ gdzie i komu będzie wyświetlana Twoja reklama – nie próbuj po omacku trafić do swoich klientów

selea-2w

Przygotuj odpowiednie teksty i grafiki reklamowe. Pamiętaj, że odbiorcy kupują oczami i masz bardzo mało czasu na przyciągnięcie ich uwagi

selea-3w

Stale monitoruj przebieg kampanii i dokonuj zmian w jej konfiguracji, jeśli któreś z ustawień nie przynosi odpowiednich efektów

Chcesz wypróbować reklamę w serwisach internetowych dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Nasi klienci o usługach

Każda opinia jest dla nas ważna, ponieważ pozwala rozwijać nasze działania. Te dobre dodają nam skrzydeł.

Selea
5.0
Na podstawie 71 opinii
powered by Google
js_loader

Napisz do nas

Uwielbiamy rozmowy telefoniczne i spotkania bezpośrednie. Jeśli jednak wolisz korespondencję e-mail, skorzystaj z poniższego formularza. Każda forma kontaktu z Twojej strony będzie dla nas wyróżnieniem i powodem do szczerej radości.

Wypełnij formularz kontaktowy    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych od Selea Krzysztof Helm [czytaj więcej] Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Selea Krzysztof Helm, ul. Niedurnego 65/8, 41-709 Ruda Śląska. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.