Responsywne strony internetowe

Chcesz zdobywać nowych klientów? Zależy Ci na korzystnym wizerunku? Zbudujemy dla Ciebie nowoczesną, atrakcyjną wizualnie, responsywną stronę. Dzięki niej osiągniesz wysokie pozycje w Google. Stronę otrzymasz na własność, z możliwością edycji treści, bez abonamentów, ale za to ze wsparciem technicznym.

Responsywne strony internetowe

Chcesz zdobywać nowych klientów? Zależy Ci na korzystnym wizerunku? Zbudujemy dla Ciebie nowoczesną, atrakcyjną wizualnie, responsywną stronę. Dzięki niej osiągniesz wysokie pozycje w Google. Stronę otrzymasz na własność, z możliwością edycji treści, bez abonamentów, ale za to ze wsparciem technicznym.

Responywne strony internetowe 

pokażemy Twoją firmę z najlepszej strony na wszystkich typach urządzeń!

Sprzedażowe strony internetoweNowoczesny, przyciągający wygląd

Zapewnimy Ci nowoczesny design, efektowne zdjęcia, świeżą kolorystykę. To właśnie te elementy strony internetowej zdecydują o tym, czy uda się przyciągnąć uwagę odbiorcy.

Responsywne strony internetowe strony internetoweOptymalne wyświetlanie na wszystkich urządzeniach

Gwarantujemy, że Twoja nowa strona będzie się optymalnie wyświetlała na tabletach i smartfonach – budujemy responsywne strony internetowe.

Sprzedażowe strony internetoweWysokie pozycje Google
i kampanie promocyjne

Wykonujemy optymalizację strony na odpowiednio dobrane frazy kluczowe. Dzięki temu bez dodatkowych kosztów pozyskasz zainteresowanie klientów. W razie potrzeby przeprowadzimy również inne działania promocyjne: płatne wyniki wyszukiwania Google AdWords, reklamy tekstowe i graficzne w sieci Google, e-mailing, reklama w serwisie Facebook.

Sprzedażowe strony internetoweNiezawodność i bezpieczeństwo

Do tworzenia stron wykorzystujemy sprawdzoną platformę CMS – WordPress, rozwiązania maksymalizujące poziom bezpieczeństwa strony oraz wydajne serwery od najlepszych dostawców.

Sprzedażowe strony internetowePrzyjazne warunki współpracy

Stworzona strona będzie Twoją własnością, nie będziesz zatem zmuszony do opłacania abonamentu za jej użytkowanie, umowa z nami opiera się na partnerstwie i zaufaniu, dajemy Ci wsparcie w obsłudze strony.

Wybrane realizacje

Zobacz nasze najnowsze responywne strony internetowe.
Jeśli chcesz poznać więcej naszych możliwości skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Enigma SOI
e-bi
Outsourcing
Link-d
Faktoria betonu
Fundusz Grantowy
Eva Home
Artinox Polska
Sundiamore
AMY
itBUD
Wash Service
ALUCAR
Optyk
GreenStone
Detektyw
Transport
OCS
FK-Inpro
Sok Drwala
WEBAU
ZBWC
GANPAHAR
Bieg wiewiórki
Przedszkole
CSR
KADM
Ubezpieczenia
Softtutor
Constructive
Lady Store
Hotel
TBS Selenus
Solo Polska
Pulsar Serwis
gm. Dębowiec
nCollagen
Dotacje
iet-ex.de
IE Trade
Nauka Jazdy
EXTECH
Arplast
EKO Łukta
Silkor
ALU profil
Tłumaczenia
Żłobek
Super SPA
SPA ogrodowe
AKBUD
BN
Aromalinea
REJS Piece C.O.
PolCam
TTCS
Rajzbret
PAVECC
Psycholog
Moth Traps
IGI SPORT
Kolumb
Ochrona
Cesarski Dwór
LEXLUK
First Class Lodge
Novacki GROUP
Pasieka BARĆ
1 %
Dabex
POLARIS
Agmed NZOZ
BODYSET
Myslowet
B77
Marlowe
Holson Group
Serwis Pasów
BKi
MARG
ZBWC
Tłumaczenia
RETCON
AKZ
Zaptech
IFS Training
Frutina
Przewodnik
Szkoła
Apartamenty
WaterBOX
Nadkole Gaj
BIEC
DG Telecom
Cesarski Dwór
Wild Tanzania Safari
JAK
Mediway
Rams Data
Pracownia EMG
JKM Consulting
3 complex
MEFESE
Gabinet
Oleśnikowa Dolina
Rust 17
Golden GYM
Silentio
RIM
Nasze Karwiany
Przychodnia
Art Janiszewski
Meble
Gmina Obsza
Energotech-Eko
EKOPLAST
Apis
Natural Sources
Clip4You
Happy Pitbull
Empirias
DOCS
Klimatyzacja
Otis
Masaże
Hutnik
Max-Pak
Pudełka
OW Alka
Fotografia
Mardo Sport
Kancelaria
Ślub
Dara
MG Service
Teatr
MawaPress
Klimatyzacja
Handel i usługi
Caffe
Alarmy
Blog
Sterowniki.pl
Eurogum Polska
Telebimy
Rowery
Szkoła pływania
Opakowania

Nasi klienci o stronach www

Każda opinia jest dla nas ważna, ponieważ pozwala rozwijać nasze działania. Te dobre dodają nam skrzydeł.

FAQ

Baza wiedzy, która odpowie na Twoje kluczowe pytania dotyczące responsywnych stron internetowych.

Wygląd – Responsywne strony internetowe

  • Layout strony zostanie dostosowany do najnowszych standardów projektowania witryn, z uwzględnieniem głównego celu, jakim jest zazwyczaj dla klienta wsparcie sprzedaży. Gwarantujemy responsywne strony internetowe, czyli dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony.

  • Do budowy stron wykorzystujemy szablony graficzne, jednak na ich podstawie tworzymy unikatowe responsywne strony internetowe. Szablony pomagają przyspieszyć prace i ograniczyć ich koszty. Nie ograniczają jednak swobody kreowania wyglądu i układu stron. Każdorazowo jesteśmy więc w stanie w pełni uwzględnić specyfikę branży, produktu bądź usługi oraz odzwierciedlić oczekiwania klienta.

  • Istnieje możliwość wykonania strony na podstawie wzoru przedstawionego przez klienta. Wskazany przez Klienta layout strony pozwala nam skierować działania na odpowiednie tory i w pełni zaspokoić jego potrzeby związane z wyglądem strony. Z uwagi na koszty nie wdrażamy zewnętrznych projektów graficznych dostarczanych w formie plików graficznych.

  • Przed rozpoczęciem prac nad stroną prezentujemy Klientom przykładowe layouty stron, które mogłyby stanowić wzorzec dla naszych działań, dzięki czemu już na samym początku jesteśmy w stanie rozpoznać gusta Klienta i stworzyć witrynę zgodną z jego wymaganiami i oczekiwaniami dotyczącymi wyglądu strony.

  • Wszystkie tworzone przez nas responsywne strony internetowe  są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak tablety czy smartfony, dzięki czemu wyświetlanie strony na każdym urządzeniu nie przysparza dodatkowych kłopotów i pozwala na swobodne poruszanie się po witrynie.

Dodatkowe rozwiązania – responsywne strony internetowe

  • Responsywne strony internetowe mogą zawierać zarówno sam katalog produktów, jak i sklep internetowy. Do budowy sklepu wykorzystujemy dedykowany dla CMS WordPress system WooCommerce. Jest to bardzo popularne, powszechnie wykorzystywane na całym świecie rozwiązanie, które zapewnia bogatą funkcjonalność i dużą łatwość obsługi.

  • Zapewniamy wiele dodatkowych funkcjonalności stron internetowych w zależności od rodzaju działalności dla której tworzymy witrynę oraz potrzeb Klienta. Istnieje możliwość wdrożenia newslettera, rozbudowanych formularzy kontaktowych, zaawansowanych wyszukiwarek, systemów rezerwacji miejsc, integracji z Google Maps, dedykowanych wyszukiwarek, systemu rezerwacji miejsc, wtyczek społecznościowych i wielu innych.

  • Responsywne strony internetowe zbudowane są na platformie CMS WordPress, co daje możliwość samodzielnego zarządzania stroną – edycji opublikowanych materiałów, dodawania nowych, a nawet budowania nowych elementów strony, takich jak: podstrony, galerie, formularze. Naszym zadaniem jest stworzyć witrynę, zaś po wykonaniu strony przekazujemy ją Klientowi na własność i przeprowadzamy zdalne szkolenie z obsługi systemu. W przypadku dodatkowych pytań klient może skorzystać z bezpłatnego zdalnego wsparcia technicznego.

  • Dzięki wykorzystaniu platformy CMS WordPress istnieje możliwość samodzielnego dodawania oraz edycji opublikowanej treści na stronie. Dotyczy to zarówno tekstów, zdjęć jak i filmów. System w zakresie edycji oferuje rozwiązania typu „drag&drop” („przeciągnij i upuść”) oraz edytory zbliżone funkcjonalnością do powszechnie znanych edytorów tekstowych, takich jak MS Word.

  • Po realizacji strony internetowej wykonujemy kopię zapasową serwisu do której istnieje możliwość dostępu w dowolnej chwili. Ponadto w systemie zainstalowane jest narzędzie służące do samodzielnego wykonywania kopii zapasowych w dowolnym momencie w trakcie użytkowania strony.