Skip to content

Remarketing – Twoja oferta podążająca za klientem

Kampanie remarketingowe polegają na wyświetlaniu naszych reklam (tekstowych, graficznych) tym użytkownikom, którzy już odwiedzili naszą stronę. Jest to sprawdzony sposób na dodatkowe motywowanie potencjalnych klientów do wykonania pożądanej przez nas akcji – zakupu produktu czy złożenia zapytania ofertowego. Kampanie oparte na remarketingu mogą być prowadzone w systemie reklamowym Google AdWords lub Facebook Ads.

Remarketing – Twoja oferta podążająca za klientem

Kampanie remarketingowe polegają na wyświetlaniu naszych reklam (tekstowych, graficznych) tym użytkownikom, którzy już odwiedzili naszą stronę. Jest to sprawdzony sposób na dodatkowe motywowanie potencjalnych klientów do wykonania pożądanej przez nas akcji – zakupu produktu czy złożenia zapytania ofertowego. Kampanie oparte na remarketingu mogą być prowadzone w systemie reklamowym Google AdWords lub Facebook Ads.

Remarketing – jak to działa?

Zobacz, na jakiej zasadzie działają kampanie remarketingowe:

Podstawowym warunkiem do uruchomienia kampanii remarketingowych jest zebranie listy remarketingowej, czyli po prostu zgromadzenie ciasteczek osób odwiedzających Twoją stronę lub sklep (służy do tego np. system Google Analytics)

Kiedy posiadamy listę możemy na jej podstawie uruchomić kampanię reklamową w systemie Google AdWords (płatne wyniki wyszukiwania) czy Facebook

W przypadku Google AdWords nasze reklamy tekstowe lub bannery graficzne będą się wyświetlały użytkownikom z naszej listy na różnych innych serwisach internetowych

W przypadku Facebooka listę możemy wykorzystać do określenia grupy odbiorców, której będziemy wyświetlali reklamy

Dzięki wyświetlaniu reklam przypomnimy się klientowi, który już do nas kiedyś trafił i zwiększymy szansę na sprzedaż swoich produktów/usług

Remarketing – jakie korzyści?

Zwiększenie świadomości istnienia Twojej marki

Nie pozwolisz o sobie zapomnieć klientowi, kampanie remarketingowe pozwalają podążać za klientem w jego doświadczeniach internetowych.

Zwiększenie szansy na sprzedaż produktów/usług

Kampanie te umożliwiają dotarcie do klienta, który wstępnie zainteresował się Twoją ofertą, był na stronie, ale najprawdopodobniej nie dokonał zakupu.

Zmniejszenie kosztów pozyskania klienta

Koszty zdobycia klienta, który wyraził wstępne zainteresowanie ofertą i nas zna są mniejsze od pozyskiwania zainteresowania nowego klienta.

Remarketing – dlaczego my?

Bogate doświadczenie

Już od 4 lat skutecznie realizujemy działania promocyjne w Internecie. Mamy na koncie ponad 50 kampanii Google AdWords oraz Facebook Ads, w tym wiele przy wykorzystaniu list remarketingowych.

Niespotykane zaangażowanie

Kierujemy się filozofią maksymalnego zaangażowania w każdy realizowany projekt marketingowy. Podejście to wyróżnia nas na tle innych firm, które nie dbają o częsty kontakt z klientem i nie poświęcają działaniom należytego czasu i uwagi.

Stawiamy na mierzalność i efektywność działań

Każda realizowana przez nas kampania jest dokładnie mierzona, a wyniki są szczegółowo analizowane. Wykorzystujemy do maksimum przewagę internetu nad innymi kanałami promocji – możliwość oceny efektów działań.

Poznaj 3 kroki do sukcesu w remarketingu

selea-1w

Nie marnuj czasu, włącz zbieranie listy remarketingowej.

selea-2w

Korzystaj z listy zarówno w Google AdWords, jak i na Facebooku.

selea-3w

Precyzyjnie mierz wyniki kampanii i wyciągaj wnioski z jej przebiegu.

Chcesz wypróbować kampanie remarketingowe dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Nasi klienci o usługach

Każda opinia jest dla nas ważna, ponieważ pozwala rozwijać nasze działania. Te dobre dodają nam skrzydeł.

Dabex

Dzięki nowoczesnej stronie zauważyliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszymi produktami i większą liczbę odwiedzin. Produkty są łatwe do znalezienia przez Klientów i przedstawione w przejrzysty sposób. Strona jest atrakcyjna wizualnie i w pełni responsywna.

DABEX | Kołodziej i Jęczmionka Sp. z o.o.

Ampar Klima Sp. z o.o.

Strona jest bardzo atrakcyjna wizualnie, posiada nowoczesny layout oraz dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych, co w obecnych czasach jest bardzo przydatne.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z ww. firmą (Selea). Wszystkie prace związane z kreacją strony, a także wszelkie poprawki zostały wykonane starannie oraz w należytym terminie. Zlecenie zrealizowane zostało zgodnie z umową co pozwala nam polecić firmę Selea jako rzetelnego i profesjonalnego kontrahenta.

Mariusz Teper, Prokurent Spółki

Aromalinea

Skorzystaliśmy z całego pakietu usług, jaki zaoferowała nam firma Selea: realizacja strony internetowej, przeprowadzenie kampanii e-mailingowych oraz wykonania szkolenia sprzedażowego. Dzięki kampaniom sprzedażowym pozyskaliśmy wielu nowych Klientów, a z niektórymi nawiązaliśmy dłuższą współpracę. Nauczyli nas jak dobrze sprzedawać i osiągać większe zyski, a dzięki nowej, atrakcyjnej stronie internetowej i ciekawej prezentacji produktów, zauważyliśmy znacznie większe zainteresowanie naszym asortymentem. Polecamy skorzystanie z wszystkich usług oferowanych przez firmę Selea, ponieważ jako spójna całość pozwalają na wyraźną poprawę wyników sprzedażowych.

Żaneta Szycówka-Szczepanek, Aromalinea

itBUD Zakład Nowych Materiałów Budowlanych

Firma Selea zrealizowała dla mnie stronę internetową na bardzo korzystnych warunkach. Strona jest bardzo atrakcyjna wizualnie, responsywna i przyciąga uwagę użytkowników. Wykonawca szybko trafił w moje gusta i strona powstała w odpowiednim czasie. Przez cały okres tworzenia witryny miałem do niej wgląd i na bieżąco mogłem zgłaszać swoje uwagi, co okazało się bardzo przydatne i znacznie przyśpieszyło prace nad stroną. Kontakt z webmasterem również oceniam bardzo pozytywnie, nawet po zakończeniu projektu chętnie służy nam radą i pomocą podczas aktualizacji danych. Jak najbardziej polecam współpracę z firmą Selea.

Krzysztof Okurowski, Prezes Zarządu

Szwedzki Kraków

Przy tworzeniu mojej strony internetowej nie mogłam trafić lepiej, niż na firmę “Selea”. Mniej więcej wiedziałam, jak ma wyglądać moja strona, jednak realizacja moich wskazówek przez grafika firmy przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Gdy kilka tygodni po wykonaniu strony prosiłam o dokonanie na niej kilku zmian, moja prośba została błyskawicznie(!) i nieodpłatnie(!) spełniona. Profesjonalizm, terminowość, uprzejmość, natychmiastowa odpowiedź na każdy mój mail – jednym słowem firma na szóstkę z plusem. Polecam!

Jolanta Majkowska-Kula, Kraków