Skip to content

Pozycjonowanie w Google

Wysoka pozycja w Google, to szansa na wizyty na stronie potencjalnych klientów. Naturalne wyniki są najbardziej wiarygodnym źródłem informacji dla użytkowników Internetu. Pozycjonowanie to trudny i pracochłonny proces, ale warto go zrealizować z uwagi na korzyści biznesowe.

Pozycjonowanie w Google

Wysoka pozycja w Google, to szansa na wizyty na stronie potencjalnych klientów. Naturalne wyniki są najbardziej wiarygodnym źródłem informacji dla użytkowników Internetu. Pozycjonowanie to trudny i pracochłonny proces, ale warto go zrealizować z uwagi na korzyści biznesowe.

Pozycjonowanie w Google – wartościowy ruch z Internetu

Wyniki wyszukiwania Google to podstawowe źródło odwiedzin na większości stron internetowych. Uzyskanie pozycji w TOP 10 wyników na dane słowo kluczowe wymaga prac związanych z budową i treścią strony, a także pozyskania wartościowych linków do strony. To właśnie te działania składają się na usługę pozycjonowania w Google.

Pozycjonowanie w Google – jak to działa?

Prace związane z pozycjonowaniem wymagają odpowiedniej wiedzy, narzędzi oraz czasu. Oto najważniejsze etapy prac i ich efekty:

Zadbanie o odpowiednią techniczną budowę strony

Zadbanie o odpowiednią budowę treści strony

Pozyskanie wartościowych linków do strony

Efektem działań są wysokie pozycje w Google

Dzięki wysokim pozycjom pojawiają się odwiedziny i zapytania klientów

Pozycjonowanie w Google – jakie korzyści?

Wartościowy i trwały ruch użytkowników

Naturalne wyniki wyszukiwania to dla potencjalnych klientów najbardziej wiarygodne źródło informacji. Dobrze zrealizowane pozycjonowanie zapewnia wysokie pozycje w Google w dłuższym okresie czasu.

Niewielkie koszty utrzymania wysokich pozycji Google

Utrzymanie wysokich pozycji wiąże się z przewidywalnymi, zazwyczaj niedużymi kosztami. Klient wnosi opłaty wyłącznie za faktycznie osiągnięte wyniki – pozycje w pierwszej dziesiątce Google.

Pozycjonowanie w Google – dlaczego my?

Unikatowe, realistyczne podejście do pozycjonowania

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Dokładnie analizujemy możliwości pozycjonowania i realizujemy wyłącznie działania na takie frazy, które mają szansę zdobyć wysoką pozycję oraz przynieść konkretny ruch użytkowników.

Maksymalne zaangażowanie

Naszą przewagą jest filozofia maksymalnego zaangażowania w prowadzone działania związane z pozycjonowaniem. Miesięcznie zajmujemy się pozycjonowaniem zaledwie kilku stron, dzięki czemu każdej z nich możemy poświęcić wiele czasu.

Poznaj 3 kroki do sukcesu w pozycjonowaniu

selea-1w

Działania w pełni zgodne z polityką i wytycznymi Google

selea-2w

Świadomy wybór celów pozycjonowania (w tym określenie fraz)

selea-3w

Poświęcenie czasu na rzetelne działania przynoszące realne efekty

Chcesz sprawdzić możliwości pozycjonowania dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami!

Nasi klienci o usługach

Każda opinia jest dla nas ważna, ponieważ pozwala rozwijać nasze działania. Te dobre dodają nam skrzydeł.

Dabex

Dzięki nowoczesnej stronie zauważyliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszymi produktami i większą liczbę odwiedzin. Produkty są łatwe do znalezienia przez Klientów i przedstawione w przejrzysty sposób. Strona jest atrakcyjna wizualnie i w pełni responsywna.

DABEX | Kołodziej i Jęczmionka Sp. z o.o.

Ampar Klima Sp. z o.o.

Strona jest bardzo atrakcyjna wizualnie, posiada nowoczesny layout oraz dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych, co w obecnych czasach jest bardzo przydatne.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z ww. firmą (Selea). Wszystkie prace związane z kreacją strony, a także wszelkie poprawki zostały wykonane starannie oraz w należytym terminie. Zlecenie zrealizowane zostało zgodnie z umową co pozwala nam polecić firmę Selea jako rzetelnego i profesjonalnego kontrahenta.

Mariusz Teper, Prokurent Spółki

Aromalinea

Skorzystaliśmy z całego pakietu usług, jaki zaoferowała nam firma Selea: realizacja strony internetowej, przeprowadzenie kampanii e-mailingowych oraz wykonania szkolenia sprzedażowego. Dzięki kampaniom sprzedażowym pozyskaliśmy wielu nowych Klientów, a z niektórymi nawiązaliśmy dłuższą współpracę. Nauczyli nas jak dobrze sprzedawać i osiągać większe zyski, a dzięki nowej, atrakcyjnej stronie internetowej i ciekawej prezentacji produktów, zauważyliśmy znacznie większe zainteresowanie naszym asortymentem. Polecamy skorzystanie z wszystkich usług oferowanych przez firmę Selea, ponieważ jako spójna całość pozwalają na wyraźną poprawę wyników sprzedażowych.

Żaneta Szycówka-Szczepanek, Aromalinea

itBUD Zakład Nowych Materiałów Budowlanych

Firma Selea zrealizowała dla mnie stronę internetową na bardzo korzystnych warunkach. Strona jest bardzo atrakcyjna wizualnie, responsywna i przyciąga uwagę użytkowników. Wykonawca szybko trafił w moje gusta i strona powstała w odpowiednim czasie. Przez cały okres tworzenia witryny miałem do niej wgląd i na bieżąco mogłem zgłaszać swoje uwagi, co okazało się bardzo przydatne i znacznie przyśpieszyło prace nad stroną. Kontakt z webmasterem również oceniam bardzo pozytywnie, nawet po zakończeniu projektu chętnie służy nam radą i pomocą podczas aktualizacji danych. Jak najbardziej polecam współpracę z firmą Selea.

Krzysztof Okurowski, Prezes Zarządu

Szwedzki Kraków

Przy tworzeniu mojej strony internetowej nie mogłam trafić lepiej, niż na firmę „Selea”. Mniej więcej wiedziałam, jak ma wyglądać moja strona, jednak realizacja moich wskazówek przez grafika firmy przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Gdy kilka tygodni po wykonaniu strony prosiłam o dokonanie na niej kilku zmian, moja prośba została błyskawicznie(!) i nieodpłatnie(!) spełniona. Profesjonalizm, terminowość, uprzejmość, natychmiastowa odpowiedź na każdy mój mail – jednym słowem firma na szóstkę z plusem. Polecam!

Jolanta Majkowska-Kula, Kraków